قوانین قبل خرید

خواندن این قوانین قبل خرید به منظله تایید قوانین می باشد !

1- پلاس های 14 روزه :
پلاس های 14 روزه به صورت اکانت های قانونی میباشد که برای شما هنگام تحویل آموزش هایی ارسال میشود که برای جلوگیری از خراب شدن اکانت پلاس میباشد . در صورت انجام ندادن هر کدام از آموزش های ارسال شده خرابی اکانت بر عهده شما میباشد

2 – اشتراک پی اس ناو :
اشتراک پی اس ناو به صورت اکانت های 7 روزه قانونی میباشد که در صورت خرید اشتراک ماهانه یا 14 روزه به شما تعداد 2 الی 4 اکانت 7 روزه با فاصله 7 روز داده میشود که همراه آموزش هایی میباشد در صورت انجام ندادن هر کدام از آموزش های ارسال شده خرابی اکانت بر عهده شما میباشد
همچنین اکانت ها در لحظه تحویل فعال میباشند

3 – محصولات توییچ پرایم :
محصولات توییچ پرایم در صورت خرید محصولات توییچ پرایم شما باید یوزر و پسووردی که از شما خواسته میشود را برای ما بنویسید تا ما در کمترین زمان ممکن برای شما فعال کنیم ( همچنین در برخی از موارد ممکن است از طرف یوبیسافت یا توییچ در دریافت محصولات تاخییر ایجاد شود )

4 – محصولات فورتنات :
در صورت خریداری محصولات فورتنایت شما میبایست رمز و پسوورد اکانت خود را برای ما عنوان کنید همچنین محصولات فورتنایت بر روی هر پلتفرمی قابل اجرا میباشد از جمله : ( PC -PS4 – EpicGames – Mobile ….) اما در صورت امکان رمز و پسوررد اکانت اپیک گیمز خود را ارسال کرده .
همچنین از درست بودن رمز یا یوزر نیم خود اطمینان حاصل فرمایید که در روند کار تاخیر ایجاد نشود

5 – محصولات اِستیم :
در صورت خریداری آیتم های استیم از جمله بازی . ما ریجن اکانت شمارا به ترکیه تغییر داده و خرید را با قیمت به صرفه تری انجام میدهیم ( همچنین تغییر ریجن مشکلی در اکانت شما به وجود نمیارد )

قوانین کلی قبل از پرداخت :
بعد از پرداخت و خریداری هریک از محصولات ما سفارش شما ثبت میشود و دیگر وجه پرداخت شده قابل برگشت نیست و ما در سریع ترین زمان یا در زمان تعیین شده سفارش شما را انجام خواهیم داد . در برخی از موارد در صورت بالا بودن حجم سفارشات ممکن است کمی تاخیر در تکمیل کردن سفارش شما ایجاد شود .

بستن
مقایسه