آموزش اکتیو سریع پلاس روی کنسول

1️⃣ مرحله اول –

طبق عکس مشخص شده که در تصویر بالا میبنید به بخش ” new user ” برید و بعد از آن ” “create user و کلیک کنید رمز و ایمیلی که بهتون میدیم وارد کنید .

2️⃣ مرحله دوم –

شما وارد اکانت شدید حالا باید پلاس را اکتیو کنید که روی کل کنسول شما پلاس فعال شود چون پلاس ” اکتیو ” خریداری کرده ایید :

توش اکانت بخش ” Setting ” پیدا کنید بعد از آن روی گزینه ” account management ” کلیک کنید و بعد از آن ” active as a primary ps4 ” را انتخاب و گزینه acitvate را کلیک کنید .

اگر دکمه actiavte خاموش هستش به این معناست که از قبل اکتیو بوده و نیازی نیست کاری کنید .

3️⃣ مرحله سوم –

کار تمام است حالا دوست دارید از بازی های ماه استفاده کنید سریعا وارد بخش فروشگاه بشید بازی ماه را انتخاب و دانلود را بزنید ، 10 الا 15 ثانیه بعد بازی پلاس به اکانت شخصی خودتون هم اضافه میشه توجه کنید بعد از دانلود کامل بازی ماه چون اکتیو خریداری کرده ایید میتوانید بازی ماه را در اکانت شخصی خود بازی کنید .

4️⃣ مرحله چهارم و بسیار مهم ⚠️ –

بعد از اکتیو و انتخاب بازی ماه ، اکانت را SING OUT کنید ، آموزش این کار هم به این شکل است ( مسئولیت خرابی اکانت به عهده خودتون در صورتی که به نکاتی که به شما گفتیم توجه نکنید )

وارد ” account management ” شوید و توی اون قسمت sing out کلیک کنید .

‼️ نکته پایانی : به دلیل اکتیو بودن اکانت تمامی خدمات و بازی ماه روی اکانت شخصی شما اضافه میشه اما توجه کنید علامت پلاس روی اکانت شما دیده نمیشه چون روی کل کنسول اکتیو است

⚠️ کاربر گرامی که ظرفیت مورد نظر خریداری کرده ایید ، به هیچ عنوان تغییرات در اکانت ( ایمیل – رمز – دو مرحله – پروفایل و .. ) ندهید تمامی اکانت ها زیر نظر بخش سفارشات می باشد در صورت کوچک ترین تغییرات اکانت غیر فعال و متاسفانه هزینه شما سوخت می شود ، جهت جلوگیری از هر گونه ضرر لطفا از استفاده آن دقت فرمایید ⚠️

? جهت استفاده از بازی های ماه و بازی هایی که پلاس به شما داده است جهت استفاده باید توی اکانت ما بازی های مشخص شده را انتخاب کنید و گزینه دانلود بزنید بعد از آن به صورت مستقیم توی اکانت خودتون قابل دانلود و بازی کردن است دیگر نیازی نیست تو اکانت ما استفاده کنید . بعد از انتخاب و دانلود بازی ها حتما از اکانت ساین اوت کنید در صورتی که ماهای بعد دوست داشتید بازی جدید اضافه کنید وارد اکانت بشید و باز هم همون کار انجام بدید ?

بستن
مقایسه